BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

X ašis jau važinėja.

Išsprendus problemas su varikliu, pagaliau X ašis pajudinta kompiuterio pagalba. Toliau bus sumontuotas variklis Y ašiai ir bus galima pažiūrėti, ar labai didelis netikslumas gaunas judant X ir Y ašimis vienu metu.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Vytas:

  Tai kokia ten problema buvo, kad nepavyko taip ilgai paleisti??

 2. Whoopsas:

  Problema buvo "kontroleris - variklis" dalyje. Tų variklių dokumentacijoj blogai aprašytos apvijos, dėl ko visos pajungimo schemos neteisingos. Vienam anglų puslapyje žmogus turėjo tokius pat variklius, tai pabraižė teisingą nuoseklaus jungimo schemą. Pagal ją atrankiotos apvijos ir jų pradžios/galai. :)

 3. Vytas:

  Mat kaip, jau geriau nebūtų buvę tos dokumentacijos visai, su testeriu būtum atsirinkęs ir vsio. Nu bet gerai kad išsisprendė ;)
  O Mach pas tave su licencija ar demo?

 4. Whoopsas:

  Tarkim, kad su licencija :) Kai programos labai reikia, aš būtinai ją randu pilnai veikiančią.

 5. nerka:

  SVEIKI.MANE LABAI SUDOMINO CNC STAKLES.GAL ISDUOSIT IS KUR VISA TAI SUSIPIRKTI? ZIUREJAU EBEY TEN PILNA TIK NENUSIMANAU KURIS BUTU GERESNIS VARIJANTAS. AS PLANUOJU DARYTI APIE 800*500mm.CIA DARBINE EIGA.BUCIAU DEKINGAS UZ BET KOKIUS PATARIMUS.

 6. Dėl informacijos prašom kreiptis paštu. :)
  oxydui [at] gmail [dot] com

 7. renatas:

  sveikas Whoopsas norejau paklaus argaletum atsiusti jei tebeturi ta puslapi kur teisingai sujungiami varikliu laidai prie draiveriu.?

 8. Labas, čia nuoroda, kur man padėjo išspręsti problemą su teisingu variklio pajungimu. http://www.cnczone.com/forums/showthread.php?t=51687

Rašyti komentarą